אודות החברה

האתר "Arsenal" הוא הבייבי החדש של חברתינו א. מתן משקאות בע"מ. על מנת שלקוחות מכל רחבי הארץ יוכלו להנות מאלכוהול איכותי ומגוון משקאות במחירי סיטונאות משתלמים, פתחנו אתר למחסן החברה.


א. מתן משקאות בע"מ מתמחה בתחום המשקאות מעל 15 שנים. החברה רוכשת משקאות בסיטונאות למחסן החברה ועובדת ישירות מול היבואניות הגדולות והרשמיות בארץ ללא תיווך, מה שמאפשר לנו לספק עבורכם סחורה איכותית במחירים אטרקטיביים.


באתר תוכלו למצוא תחת הקטגוריה 'קולקציה לאספנים', סדרות מכל רחבי העולם של משקאות אלכוהוליים איכותיים, מותגי על, אלכוהול מיושן של 12/15/18/21 שנה ועוד...

כמו כן, ישנה קטגוריית ה- 'Limited addition' שמשווקת משקאות במהדורה מוגבלת, לזמנים מוגבלים, כל הקודם הוא הזוכה!


באתר קטגוריה מיוחדת לנשים בלבד שמרכזת את מיטב המשקאות עבור המין החזק 😉, יינות, שמפניות, בקבוקים עם עיצובים ייחודיים ועוד..

בנוסף ניתן למצוא באתר ממגוון מארזים, קולקציית מיניאטוריות, מחירים ייחודים למתחתנים.


שימו לב כי באתר מכירת בירות, משקאות קלים ומוגזים, משקאות אלכוהוליים מוגזים תהיה בשישיות ו\או בארגזים וזאת על מנת שתהנו ממחירי סיטונאות בכל ימות השנה.


אז לכו להתעמק במגוון המטורף שקיים באתר, עקבו אחרינו באינסטגרם ובאתר הרשמי, הרשמנו לניוזלטר ותהנו מעדכונים שוטפים ישירות לנייד, מוצרים ומבצעים חדשים, אלכוהול במהדורה מוגבלת, הפתעות אטרקטיביות ועוד ועוד....

2all בניית אתרים